close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

معرفی تابلوهای لایت باکس

بلاگی درباره کارت ویزیت

معرفی تابلوهای لایت باکس

معرفی تابلوهای لایت باکس

تابلوهای لایت باکس ( به انگلیسی : Light Box ) انواعی از تابلو ها می‌باشند که محتوای تبلیغاتی را در قالب یک باکس از متاع آلومینیوم , پلکسی گلاس , کامپوزیت , چوب و یا این که غیره را در معرض مشاهده کرد مخاطبان انگیزه خویش از رهگذران یک خیابان گرفته تا کسانی که در مترو ایستاده اند , قرار می دهند . لایت باکس ها گونه های متمایز دارا‌هستند ; از جمله گونه های لایت باکس ها لایت باکس با نوروروشنایی و یا این که فارغ از نوروروشنایی را می توان اسم پیروزی .

طریقه ساخت لایت باکس:

در روند ساخت تابلوهای لایت باکس از یک باکس ( باکس) از فرآورده پلاستیک , چوب و یا این که آلومینیوم استعمال می نمایند , نیز چنین عکس یا این که پوستر تبلیغ متبوع را در‌این باکس قرار می دهند و از پشت آن برای نورپردازی استعمال می نمایند . به این ترتیب یک پباده سازی ماهر به همراه نورپردازی خلاقانه میتواند حیث هر تماشاچی ای را جذب کرده و آن را به مشتری تبدیل نماید . فروغ و روشنایی پردازی این تابلو ها به دو صورت مهتابی یا این که لامپ های LED صورت میگیرد . ولی چنانچه که از چراغ های LED به خصوص آن هایی که فروغ آفتابی و مهتابی را با نیز دارا هستند در کیفیت تاثیر بسزایی نهاده و متاع مضاعف جالب خیس خواهد بود .

لایت باکس کریستالی :

درین دسته لایت باکس خلاف لایت باکس های معمولی می توان محتوای تبلیغاتی بر روی بک لایت چاپ کرد . این گونه لایت باکس از دولایه پلاستیکی از فرآورده پلکسی گلاس به ضخامت 8 و 2 میلی متر ساخته شده که بین این دو لایه از چاپ بک لایت استعمال می شود .

اشکال لایت باکس:

لایت باکس ها در طرح ها و صورت های مختلف و برای کاربرد های متعدد وجود دارا هستند , لایت باکس های دیواری , لایت باکس های ایستاده و لایت باکس های آویز از جمله تابلو های تبلیغاتی شناخته شده و پر استفاده در صنعت تابلوسازی می باشند .

کاربرد لایت باکس:

از لایت باکس ها در درون مترو ها به وفور یافت میگردند . جایی که مسافران به مجبور می بایست مدتی را در انتظار وصال به مقصد باشند و ناخودآگاه چشمشان بدین تابلو های چشمگیر خواهد به زمین خورد . به علاوه این تابلو ها در تالار های سینما , بازار های تلفن همراه و غرفه های نمایشگاهی به فعالیت برده میشوند .

چرا از لایت باکس استعمال کنیم ؟

عوارض زیادی موجود هست که تابلو های لایت باکس مشتری های خویش را داراست و کماکان توانسته فی مابین تنوع دوچندان فراوان اشکال تابلو تبلیغاتی , دوست داران متعددی داشته باشد . در‌پی به بعضا از این خصوصیات اشاره خوا هیم کرد .

مزیت های لایت باکس:

مصرف برق این تابلو ها به خاطر اینکه از چراغ های LED منفعت میبرند , تحت است .

قیمت خوب و صرفه اقتصادی

پایداری بالا ( به دلیل صفحه های پلکسی گلس ) و با کیفیت

پخش یکپارچه فروغ به تمام نصیب ها ( به دلیل نوار های LED )

قابلیت و امکان ردوبدل عکس یا این که پوستر باطن تابلو

تنوع در صورت و محل نصب ( اشکال دیواری , ایستاده و آویز )

باکس های فروغ و روشنایی دار یا این که تابلو لایت باکس

تابلو های تبلیغاتی در طرح ها و صورت های متفاوتی ساخته می گردند . یک کدام از این تابلو ها , تابلو لایت باکس یا این که باکس نوردار است . این تابلو ها را نیز می توان در محیط های داخلی و دکان ها استفاده نمود , نیز می توان از آنان در محیط های بیرونی بهره برد .

غالبا مال بدنه ی تابلو لایت باکس آلومینیومی می‌باشد . برای شفافیت و درخشندگی این تابلو ها از رنگ های الکترواستاتیک استعمال می شود .

گونه های تابلو لایت باکس

حتما با خودتان می‌پندارید چطور بر روی یک باکس ی شیشه ای چهره ای چاپ شود؟ این چاپ تصاویر چاپ یو او می‌باشند .

چاپ های یو او نوعی از چاپ بر روی تابلو لایت باکس است , که نیز دارنده استمرار دوچندان فراوان بوده , نیز از وضوح بیشتری شامل است . تابلو های لایت باکس دارنده بدنه ای از یک سانت تا سیزده سانت ساخته میشوند . عموما در قبلی برای نورپردازی این تابلو ها از مهتابی یا این که فلورسنت به کار گیری می‌شد . البته این نورپردازی ها ضعف های اکثری داشتند .

از این رو امروزه برای نورپردازی تابلو لایت باکس از نوروروشنایی های اس ام دی به کارگیری می نمایند . این تابلو ها از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشند . به دلیل شفافیت و کیفیت چاپ لایت باکس ها , و نورپردازی تابلو ها .

برای این‌که از تابلو خوب جهت تبلیغات به کار گیری فرمائید , میتوانید به تابلو لایت باکس محیطی اعتنا ویژه ای داشته باشید .

اشکال تابلو لایت باکس یا این که باکس های نور و روشنایی دار

تابلو های باکس نوردار یا این که لایت باکس در اشکال متفاوتی پباده سازی و ساخته میشوند . به طور معمول این تابلوهای لایت باکس به دلیل کم هزینه بودن و ساخت راحت , مورد استعمال ی اکثری از اشخاص میباشند . مارک های دارای شهرت ترجیح می دهند از تابلو های لایت توصیه داده و آن‌ها را برای تبلیغات به مغازه های بزرگ بفرستند .

با این روش هزینه ی یه خرده به کار گیری می نمایند اما شایسته ترین تابلو تبلیغاتی را میسازند . تابلو لایت باکس ها گونه های متمایز دارا هستند . ما درین مقاله برای شما یکسری مثال از این تابلو ها را ابلاغ می‌کنیم . تابلو های لایت باکس فرم لس , تابلو های کریستالی , تابلو های استیل پررنگ , تابلو های لایت باکس اسنپ کادر و… .

تابلو لایت باکس آلومینیومی :

تابلو های آلومینیومی دارنده بدنه ای از فرآورده آلومینیوم می باشند . پهنای این تابلو ها از 6 سانت تا 13 سانت متغیر است . بر روی این تابلوهای لایت باکس آلومینیومی تصویر چاپ شده , در میان دو طلق شیشه ای قرار می‌گیرد و بر روی دورنما ای از آلومینیوم نصب می شود .

غالبا از این تابلو ها نیز در محیط های داخلی و نیز در محیط های بیرونی به کارگیری می شود . در صورت های لایت باکس یک طرفه , دو طرفه و پرچمی تنظیم و نصب میشوند . نوعی از تابلو های تبلیغاتی فوق العاده راحت میباشند .

تابلو لایت باکس ها قابلیت و امکان بده بستان تصویر داشته و می شود به هر محلی که بخواهید آن را جابجا نمود . زیرا مشابه به قالب های ایستاده با یک اساس بر روی زمین قرار میگیرند . نیاز به نصب همیشگی آن‌ها بر رمز در دکان ها و شرکتهای نیست .

تابلو لایت باکس آلومینیومی

این گونه از تابلو های تبلیغاتی هم همچون تابلو های آلومینیومی , مال بدنه ای از آلومینیوم دارا‌هستند . برای این تابلو ها در اصل از رنگ های الکترواستاتیک به کارگیری می شود . البته تابلو های فرم لس با تابلو های آلومینیومی در‌این مزیت است که , بر روی این تابلو ها از پارچه ای به اسم تکست لایت برای پوشش روی تابلو به کارگیری می شود .

به راحتی می توان طرح فوق العاده زیبایی را بر روی تابلو لایت باکس فرم لس چاپ نمود . پارچه های رویی این تابلو حاذق میباشند طرح را کیفیت عالی و وضوح آسانسور روی خویش اخذ نموده و به وسیله نوروفروغ های اس ام دی به جذابیت خویش بیفزایند .

ردوبدل تصویر بر روی این تابلو ها هم راحت هست چون پارچه های رویی تابلو که طرح بر روی آنان چاپ می شود , با یک مغزی پلاستیکی اطراف آن پوشانده شده‌است .

+ نوشته شده در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399ساعت 16:33 توسط علی مرادی تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 126